Remeň upínací s dvoma okami 300 cm x 6 cm, nosnosť 2 tony, GEKO

Novinka
Výrobca:
GEKO
Dostupnosť:
Nie je na sklade
Obj. čislo:
G03908
EAN:
5901477177354

9,05 € s DPH

Remeň upínací s dvoma okami 300 cm x 6 cm, nosnosť 2 tony, GEKO

Popis poduktu :
upínacie remene sú nepostrádateľným nástrojom v oblasti prepravy a zdvíhania ťažkých predmetov. Upínacie sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť, odolnosť a jednoduché použitie, aby vám poskytli efektívne riešenie pri zdvíhaní a prenášaní širokej škály bremien.

Hlavné vlastnosti popruhov:
Odolné materiály: Remene sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov odolných voči ťahu a poškodeniu ako je polyester . Tento materiál sa vyznačuje vysokou pevnosťou v ťahu, čo umožňuje bezpečne zdvíhať aj ťažké predmety.
Certifikáty a normy: Remene majú príslušné certifikáty a spĺňajú normy EN, ktoré potvrdzujú dodržiavanie najvyšších noriem bezpečnosti a kvality. Môžete si byť istí, že naše popruhy sú testované a osvedčené na pevnosť a spoľahlivosť.
Široké použitie: Remene sa používajú v rôznych oblastiach a odvetviach. Využitie nájdu v skladoch, na stavbách, v doprave, priemysle alebo v domácich garážach. Sú ideálne na zdvíhanie a presúvanie ťažkých predmetov, ako sú palety, oceľové konštrukcie, stroje alebo nábytok.
Príklad použitia remeňov:
Manipulácia s paletami: remene sú ideálne na presun paliet s tovarom v skladoch, výrobných halách alebo obchodoch. Vďaka nim môžete bezpečne zdvíhať a prepravovať ťažké paletové náklady.
Montáž oceľových konštrukcií: Remene sú nenahraditeľné pri montáži a zdvíhaní oceľových konštrukcií. Umožňujú presné a kontrolované zdvíhanie veľkých prvkov, čím zaisťujú bezpečnú a efektívnu prácu.
Premiestňovanie strojov a zariadení: remene sa používajú pri presúvaní a umiestňovaní ťažkých strojov a zariadení na miesto určenia. Používajú sa aj v autodielňach, napríklad pri demontáži motorov.
Technické špecifikácie:
Materiál: polyester (PES)

Kapacita: 1T

Dĺžka: 2m

Šírka pásky: 30 mm

Bezpečnostný faktor: 7:1

Vyhovuje norme: EN 1492-1

Parametre

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod