Stopková drážkovacia fréza s ložiskom do dreva 4x38,1 mm, stopka 8 mm, GEKO

Výrobca:
GEKO
Dostupnosť:
8 ks
Obj. čislo:
G01215
EAN:
5901477176036

14,04 € s DPH

+ -

Stopková drážkovacia fréza s ložiskom do dreva 4x38,1 mm, stopka 8 mm, GEKO

Fréza na drážkované spoje, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú presnosť, výkon a odolnosť. Táto fréza s guľôčkovými ložiskami, vybavená tvrdokovovými čepeľami a stopkou s priemerom 8 mm, je dokonalým nástrojom pre profesionálov a nadšencov stolárstva.

Naša viackľúčová rezačka kĺbov zaručuje hladké a presné rezanie mnohých kľúčov súčasne. Vďaka tomuto náradiu dosiahnete dokonale padnúce a odolné spoje, ktoré potešia ako vizuálne, tak aj pevnosťou.

Vlastnosti produktu:
Výnimočná presnosť: Čepele frézy vyrobené zo spekaného karbidu sú mimoriadne ostré a odolné, čo zaisťuje presné a presné rezanie drážok.
Efektivita: Fréza s guľôčkovým ložiskom umožňuje súčasné rezanie mnohých drážok, čo výrazne zvyšuje efektivitu práce. To vám ušetrí čas.
Trvanlivosť: Čepele fréz zo spekaného karbidu sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči opotrebovaniu, čo znamená, že fréza vám bude slúžiť dlhé roky bez straty svojich vynikajúcich rezných vlastností.
Priemer stopky 8 mm: Fréza má stopku so štandardným priemerom 8 mm, čo znamená, že je kompatibilná s väčšinou profesionálnych stolárskych nástrojov.
Technické špecifikácie:
Čepele: spekaný karbid

Pracovná výška: 38,1 mm

Priemer frézy: 35 mm

Hĺbka drážky: 8 mm

Parametre

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod