Kombinovaný závitník s vrtákom M8 x 1,25 HSS, stopka 6HRAN, PRO-TECHNIK

Akcia
Výrobca:
PRO-TECHNIK
Dostupnosť:
25 ks
Obj. čislo:
2.CTD8
EAN:
5903347007068

3,60 € s DPH

+ -

Kombinovaný závitník s vrtákom M8 x 1,25 HSS, stopka 6HRAN, PRO-TECHNIK

Kombinovaný závitník s vrtákom 8x 1,25 mm HSS je profesionálny nástroj, ktorý vám umožní robiť presné otvory a závity do rôznych materiálov. Je vyrobený z kvalitnej nástrojovej ocele HSS, ktorá zaručuje odolnosť a pevnosť.

Vrták má priemer 8 mm a stúpanie závitu 1,25 mm. Pracovná dĺžka je 40 mm a celková dĺžka nástroja je 70 mm. Je vybavený 1/4 montážnym držiakom, takže ho možno ľahko pripevniť k väčšine vŕtacích zariadení.

Závitník má špeciálne drážky, nazývané lámače triesok, ktoré uľahčujú odstraňovanie úlomkov a triesok z otvoru po navlečení závitu. To je užitočné najmä pri práci s tvrdými materiálmi.

Náradie je určené na vŕtanie a závitovanie mäkkých kovov, hliníkových plechov, plastov, medi a ocele. Pri práci s týmto nástrojom sa odporúča používať nízke otáčky a mazanie, aby sa zvýšila jeho životnosť.

Celkovo je závitník 8x 1,25 mm HSS spoľahlivý nástroj, ktorý vám umožní precízne robiť otvory a závity do rôznych materiálov. Vďaka kvalitnému spracovaniu a špeciálnym drážkam bude ľahké odstraňovať úlomky a triesky z otvoru.

Parametre

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod